نتایج جستجو برای عبارت :

طرح تراکت میلاد حضرت ابوالفضل (ع)

چاپ تراکت در چاپ کلمه دارای گارانتی چاپ می‌باشد
تراکت بدون شک یکی از ابزارهای مهم و مقرون به صرفه بازاریابی است، که برای معرفی یک محصول یا تبلیغ یک خدمت جدید و بسیاری مواردی دیگر استفاده می شود. اگر شما فکر می‌کنید با حضور شبکه های اجتماعی بازاریابی از طریق تراکت منسوخ شده است سخت در اشتباه هستید. تراکت‌ها همچنان با خلاقیت در طراحی و ارسال پیام درست به مشتری راه خوبی برای فروش هستند.
1 – تراکت سبک و برای خواندن بسیار مناسب است
تراکت‌ها حا
تراکت ها ابزارهای تبلیغاتی بی نظیری هستند؛ تراکت ها علاوه بر این که مشتری های جدیدی را جذب کسب و عمل شما می کنند، مشتری های فعلی شما را نیز از پایانی تولید ها شما آگاه می سازند . تراکت ها این امکان را برای شما فرهم می نمایند که روی دیوارها، پنجره ها و تابلوهای اعلانات، تولیدها و خدمات خویش را معرفی کنید .  طراحی کارت ویزیت
تراکت های تمام رنگی با رنگ های دیده نواز، روش مناسبی برای با خبر کردن مشتری ها از فروش های فوق العاده، ساخت هر دسته تغییر د
ای اهل حرم میر و علم ‌دار نیامد
تصویر با کیفیت از ورودی روضه منوره حرم حضرت ابوالفضل (ع)
این تصویر با فرمت JPEG در سایز 868×1580 پیکسل بصورت فایل فشرده شده قرار داده شده است.قابل ذکر است این تصویر با کیفیت مناسب قرار گرفتن به عنوان پس زمینه کامپیوتر شما مى باشد.
سایز : 577 کیلوبایت

دانلود تصویر با کیفیت از ورودی روضه منوره حرم حضرت ابوالفضل (ع)
پارسال، یکی از روزای رمضان که واقعا تشنه بودم، رفتم یه گوشه دراز کشیدم.یه سری خواب عجیب دیدم. وقتی بیدار شدم، خوشحال از خوابی که دیده بودم، حس کردم دیگه تشنه نیستم.با خودم فک کردم که واو عجب آدم خوبیم که تو خواب حضرت ابوالفضل سیرابم کرده و ...یهو داداشم گفت: چرا وسط خواب رفتی یه پارچ آب ریختی تو دهنت؟گفتم: چی؟ من؟گفت: آره. اتفافا هرچی خواستم جلوتو بگیرم بهم گفتی که حضرت ابوالفضل گفته اشکال نداره!
پارسال، یکی از روزای رمضان که واقعا تشنه بودم، رفتم یه گوشه دراز کشیدم.یه سری خواب عجیب دیدم. وقتی بیدار شدم، خوشحال از خوابی که دیده بودم، حس کردم دیگه تشنه نیستم.با خودم فک کردم که واو عجب آدم خوبیم که تو خواب حضرت ابوالفضل سیرابم کرده و ...یهو داداشم گفت: چرا وسط خواب رفتی یه پارچ آب ریختی تو دهنت؟گفتم: چی؟ من؟گفت: آره. اتفافا هرچی خواستم جلوتو بگیرم بهم گفتی که حضرت ابوالفضل گفته اشکال نداره!
شیوه های موثر پخش تراکت
شیوه های موثر پخش تراکت امری است بسیار ضروری که بسیاری از افراد و کسبه به دنبال آن هستند برای ادامه این مطلب نکاتی را فراهم کرده ایم که با استفاده از آنها میتوانید به خوبی به این امر پی ببرید.
مخاطبان هدف خود را تعین کنید: یکی از مهمترین قسمت های پخش تراکت این است که شما تشخیص دهید که مخاطبان هدف شما جهت پخش تراکت چه کسانی هستد و این هم با توجه به نوع کسب و کار شما مشخص میشود. به عنوان مثال اگر شما در حوزه بانوان فعالیت
نمونه #تراکت تبلیغاتی قیمت:10000تومان⏰حداکثر زمان آماده سازی:دو روزجهت سفارش طرح به اکانت های تلگرامی مراجعه فرمایید. Price: $ 10,000Maximum preparation time: two daysTo order a plan go to telegram accounts
sardar_vatan@
novinshop1020@
تلفن سفاشات:09055924161

برای
دریافت اطلاعات این طرح روی عکس طرح کلیک کنید و یا برای اطلاعات کامل تر و
پاسخ به سوالات شما به اکانت ادمین های ما در اینستاگرام و تلگرام مراجعه
کنید و یا با ما تماس بگیرید
مراسم عزاداری روضه و سینه زنی شانزدهم شهریور 1398 هیات عزاداران حضرت ابوالفضل علیه السلام در حسینه حضرت ابوالفضل علیه السلام مداح: آقای صاحبعلی مقدم زاده و آقای اسماعیل داوری و آقای محمد چاپاری دریافت فایل صوتی شهادت حضرت علی اصغر علیه السلام
نمونه #تراکت تبلیغاتی
قیمت:17000 تومان⏰حداکثر زمان آماده سازی:دو روزجهت سفارش طرح به اکانت های تلگرامی مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

برای
ایجاد کارآفرینی با پخش تراکت
کار پخش تراکت همچنان یکی از روش های پر کاربرد جهت تبلیغات بین صنوف مختلف می باشد و مدت ها است که مورد استقبال بسیاری از کسب و کار ها قرار گرفته است. یکی از دلایلی که پخش تراکت مورد استقبال قرار گرفته است کم هزینه بودن تبلیغات پخش تراکت نسبت به دیگر انواع تبلیغات است. نکته ای که در کار پخش تراکت وجود دارد این است که پخش تراکت علاوه بر این که می تواند باعث افزایش روز افزون مشتریان شود می توان زمینه ای اشتغال بسیاری
چاپ تراکت آویز عصایی تبلیغاتی شیوه ای نوین در انواع تبلیغات تراکتی و بروشوری به شمار می رود چاپ تراکت آویز تبلیغاتی بگونه ای طراحی شده است که با امکان آویز بر روی دستگیره های درب ورودی ساختمان و آپارتمان ها آویز می گردد و مثل انواع تراکت های معمولی با چاپ افست چاپ شده و با تفاون اینکه به در و دیوار یا در کف خیابان ها پخش نمی شود و با نان تراکت آویز یا کارت آویز معرفی می گردد .
در طراحی این محصول در چاپ نگار سعی بر آن شده تا تمام نکات مثبت یه بر
  گزیده ای از فضائل حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام

حضرت ابوالفضل (ع) در روز چهارم شعبان سال ۲۶ هجری قمری چشم به جهان گشود.

حضرت عباس (ع) در خانه ای زاده شد که جایگاه دانش و حکمت بود. آن جناب از محضر امیرمومنان(ع) و امام حسن (ع) و امام حسین(ع) کسب فیض کرد و از مقام والای علمی برخوردار شد.
ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام
حضرت باب الحوائج ابوالفضل العبّاس (علیه السلام) فرزند برومند اول پیشوای شیعیان حضرت امام علی (ع) و امّ‌البنین (س)،
تبلیغات با استفاده پخش تراکت
پخش تراکت یکی از شیوه های متداول برای تبلیغ و معرفی محصولات می باشد. افراد بسیاری از این روش برای توسعه و پیشرفت کار خود استفاده می کنند. مخصوصاً در نمایشگاه های مختلف بیش تر شرکت های تجاری از چاپ و پخش تراکتاستفاده می کنند و اتفاقاً نتیجه بسیار مطلوبی نیز به همراه دارد.
چاپ تراکت و تبلیغات مؤثر
همان طور که می دانید یکی از شیوه های بسیار خوب در تبلیغات و بازاریابی، پخش و توزیع تراکت با محتوای بهینه و مناسب می باش
نمونه #تراکت تبلیغاتی
قیمت:17000 تومان⏰حداکثر زمان آماده سازی:دو روزجهت سفارش طرح به اکانت های تلگرامی مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

برای
نمونه #تراکت تبلیغاتی
قیمت:15000تومان⏰حداکثر زمان آماده سازی:دو روزجهت سفارش طرح به اکانت های تلگرامی مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

برای
مثنوی ابوالفضل (علیه السلام)ای حرمت قبله حاجات مایاد تو تسبیح و مناجات ماهمقدم قافله سالار عشقساقی عشاق و علمدار عشقمکتب تو مکتب عشق و وفاستدرس الفبای تو صدق و صفاستمکتب جانبازی و سر بازی استبی سری، آنگاه سرافرازی استمطلع شعبانِ همایون اثربر ادب توست دلیلی دگرسوم این ماه، چو نور امیدشعشعه صبح حسینی دمیدچارم این مه که پر از عطر و بوستنوبت میلاد علمدار اوستشد به هم آمیخته از مشرقیننور ابوالفضل و شعاع حسینای به فدای سر و جان و تنتوین ادب آمد
چاپ تراکت و فلایر نوعی از ابزار تبلیغاتی است که معمولا به وسیله چاپ افست یا چاپ ریسو ، چاپ میشود . در حقیقت بهترین ابزار برای معرفی کوتاه خدمات و محصولات یا لیست قیمت و نکات تمایز دهنده شما نسبت به همکاران یا رقبا تراکت است ، تراکت ها معمولا ابعادی در اندازه های A4 , A5 , B4 , B5 ,B6 چاپ میشود . بنابراین دارای قیمت مناسبی است . چاپ تراکت معمولا به صورت ۴ رنگ انجام میشود ، اما اگر دوست داشته باشید میتوانید در حالت های ۳ رنگ ، ۲ رنگ یا تک رنگ در چاپ ریسو ان
نمونه #تراکت تبلیغاتی
قیمت:10000تومان⏰حداکثر زمان آماده سازی:دو روزجهت سفارش طرح به اکانت های تلگرامی مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

برای
شناخت اهداف پخش تراکت
یکی از مهمترین مواردی که پیش از اقدام به طراحی تراکت باید به بررسی آن بپردازیم و پاسخ های بسیار مناسبی برای آن در نظر بگیریم را میتوان اهداف پخش تراکت دانست.به عبارت دیگر باید این سوال را از خودمان بپرسیم که هدف من از پخش تراکت چیست ؟ در ادامه این مطلب برای شما به بررسی مواردی و نکاتی خواهیم پرداخت که به خوبی میتوانید به این سوال پاسخ دهید.
به یاد داشته باشید که شرکت توزینو با خدمات بسیار خوبی با شما همراه است :
اجرای
برنامه های هیات عزاداران حضرت ابوالفضل علیه السلام در ماه رمضان:
1. نماز جماعت ظهر و عصر در حسینیه حضرت ابوالفضل علیه السلام
2. نماز جماعت مغرب و عشاء در حسینیه حضرت ابوالفضل علیه السلام
3. قرائت روزانه قرآن کریم؛ هر روز یک جزء بعد از نماز ظهر و عصر با حضور قاریان هیات (جزء خوانی)
4. برنامه های ویژه شب های قدر
5. سخنرانی مذهبی بعد از اقامه نماز جماعت توسط حجت الاسلام حاج آقای رجائی (دامت توفیقاته)
فـتح بـــاب برای آیت الله قاضی

آیت
الله قاضی همیشه نماز مغرب و عشاء را، در حرمین شرفین امام حسین (ع) و
حضرت ابوالفضل (ع) به جا می آورد، یکبار چون به حرم حضرت ابوالفضل (ع) می
رسد، با خود می اندیشد که تا به حال در مدت این چهل سال هیچ چیز از عالم
معنا برایم ظهور نکرده، هر چه دارم به عنایت خدا و به برکت ثبات است. در
راه، سیّد ترک زبانی که دیوانه است، به طرف او می دود و می گوید؛ سیّد
علی، سیّد علی، امروز مرجع اولیاء در تمام دنیا حضرت ابوالف
به احتمال زیاد همین روزا به ابوالفضل جواب مثبت بدم 
و در این وبلاگ رو برای همیشه ببندم
و تمااااام گذشته ام رو بریزم دور ...
خود ابوالفضل در لحظه زندگی میکنه 
باید باهاش همراه بشم و به جای زندگی در گذشته و در آینده ، در لحظه زندگی کنم و حسرت چیزایی که گذشت رو نخورم
و فکر کنم ابوالفضل بتونه بهترین معلم من در این راه باشه ...

سعی کردم آینده رو عوض کنم ... اما چیزی که قرار نیست اتفاق بیفته ، نمیفته

سخته اما شدنیه
این وبلاگ ...
تمام زندگی من توی این وب
نمونه #تراکت تبلیغاتی
قیمت:15000تومان⏰حداکثر زمان آماده سازی:دو روزجهت سفارش طرح به اکانت های تلگرامی مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

برای
آنچه باید درباره کار پخش تراکت بدانیم
تبلیغات فن فروشندگی است؛ کلود هاپکینز در این خصوص مواردی که یک آگهی را موفق می کند، می نویسد:
درک درست از کار پخش تراکت یا حتی آموزش اصول و مبانی آن، باید با دیدی صحیح آغاز شود، پخش تراکت فن فروشندگی است. اصول آن اصول فن فروشندگی است. موفقیت ها و شکست ها، در این دو حیطه، بر اثر دلایلی مشابه پدید می آیند. پس هر پرسش تبلیغاتی باید طبق استانداردهای فروشندگی پاسخ داده شود. بر این نکته تاکید می کنم. تنها هدف پ
فرآیند پخش تراکت
علاوه بر مواردی که در طراحی و چاپ تراکت باید در نظر گرفته شود، پخش تراکت هم باید به درستی و با برنامه ریزی صورت گیرد.برای نتیجه بخش بودن تراکت ها، پخش تراکت از عوامل مهم و موثر به شمار می آید. تراکت را به صورت منظم هر ماه پخش نمایید و از چاپ و پخش تراکت بعد از یک دوره نا امید نشوید. حتی بعد از رسیدن به نتیجه، این کار را متوقف نکنید و قدرتمند جایگاه خود را حفظ کنید. زیرا پس از گذشت زمان به راحتی مردم شما را فراموش خواهند کرد. پس از
سلام.در زیر مطالب شاید اسم من درج شده باشد.ولی من به تنهایی این سایت رو راه اندازی نکردم.بلکه با کمک های فراوان دوست و همکار خوبم ابوالفضل فیروزآبادی این سایت رو راه اندازی کردیم.از ابوالفضل خیلی تشکر می کنم چون واقعا به من کمک کرده.
ولادت حضرت ابوالفضل(علیه السلام)

حضرت ابوالفضل العباس نخستین فرزند از ازدواج حضرت امیر المؤمنین على(علیه السلام) و ام البنین بود ایشان در روز چهارم شعبان  سال 26 هجرى در مدینه چشم به جهان گشودند.

ماجراى ازدواج على(علیه السلام) با ام البنین
قضیه ازدوادج مادر مکرمه اش ام البنین با حضرت على(علیه السلام) بدین گونه بود که پس از شهادت حضرت زهرا(علیها السلام) على(علیه السلام) برادرش عقیل که در علم نسب شناسى آگاهى کامل داشت و قبایل و خصلت ه
طرح تراکت هدیه بمناسبت میلاد امام زمان (عج)
اندازه:2480*3508
فرمت فایل:psd
حجم:18.8 مگابایت
طراح:گروه نوین شاپ
این فایل فشرده شده و حجم فایل فشرده شده 10.2مگابایت میباشد.
برای

دانلود طرح
دریافت
طرح تراکت هدیه بمناسبت میلاد با سعادت سرداران کربلا
امام حسین (ع) ، امام سجاد (ع) و حضرت اباالفضل (ع)
اندازه:2480*3508
فرمت فایل:tiff
حجم:52 مگابایت
*این طرح فاقد اعتبار می باشد*
*این طرح با برنامه رار فشرده شده است،حجم فایل فشرده شده 16.6 مگابایت میباشد*
دریافت فایل tiff
دریافتحجم: 16.6 مگابایت
ولادت حضرت ابوالفضل(علیه السلام)

حضرت ابوالفضل
العباس نخستین فرزند از ازدواج حضرت امیر المؤمنین على(علیه السلام) و ام
البنین بود ایشان در روز چهارم شعبان  سال 26 هجرى در مدینه چشم به جهان
گشودند.

قضیه ازدوادج مادر مکرمه اش ام البنین با
حضرت على(علیه السلام) بدین گونه بود که پس از شهادت حضرت زهرا(علیها
السلام) على(علیه السلام) برادرش عقیل که در علم نسب شناسى آگاهى کامل داشت
و قب
:سید ابوالفضل احمدی، حسین دبات، کاظم تمیمی، ابوالفضل سالاری، محسن فلاح، ابوالفضل فلاح، بابک عوض زاده، جواد فلاح، مصطفی فلاح، فاضل بیت نصیر، مرتضی فلاح. داور اعزامی:حسن سرخیمربی : سید حیدر احمدیسرپرست : مسئول تربیت بدنی حوزه شهید دانش
نمونه #تراکت تبلیغاتی
قیمت:10000 تومان⏰حداکثر زمان آماده سازی:دو روزجهت سفارش طرح به اکانت های تلگرامی مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

برای
دانلود آهنگ ابوالفضل جعفری به نام پرواز
دانلود آهنگ ابوالفضل جعفری پرواز
دلمو میدم بهش حتی اگه بی رحمه عشق
خدایا حولم نکن احساسمو میگم بهش
توی چشماش یه بهشت هست اون یه فرشته است
مال منه عاشقت دیوونه میش آخرش
با تو خوبه حالم با من خوبه حالت
یه لحظه دور از تو واسه من صد ساله
بگو که دلتنگی یه خورده دست برداره
وقتی که نمیبوسی من گونه هام درد داره
به تو حسم راسته بیا آسته آسته
میدونم همه چی مون خاصه
اگه دنیا وایسه دنیا رو میچرخنم
مثل یه پروازه وقتی
نمونه #تراکت تبلیغاتی
قیمت:5000 تومان⏰حداکثر زمان آماده سازی:دو روزجهت سفارش طرح به اکانت های تلگرامی مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

برای
دانلود تراکت سیاه و سفید دوربین مداربسته

تراکت دوربین مدار بسته تراکت ریسو تراکت خدمات
روشنایی تراکت سیاه و سفید دزدگیر تراکت آیفون تصویری تراکت لوازم برقی
دانلود تراکت سیستم های حفاظتی امنیتی لایه باز تعمیرات برقی ساختمان

چاپ تراکت ضد آب
فواید و خاصیت تراکت ضدآب :
دیگر نگران خیس شدن تبلیغات خود در بارندگی نباشید
با تراکت ضد آب آشنا شوید.
جنس جدید کاغذ مخصوص به هیچ عنوان خیس نمی شود
برای اولین بار در چاپ نگار سفارش دهید.
#جلوگیری از قطع و نابودی درختان :
برای تولید و ساخت این کاغذ از کانی های موجود که در طبیعت وجود دارد ساخته می شود کاغذ سنگ باعث جلوگیری از ططع درختان می شود.
#مقاومت و عدم نفوذپذیری آب :
خاصیت کاغذ ضد آب با توجه به تولید از کانی های موجود و سنگی بودن
درخواست طراحی تراکت و خدمات طراحی
بعد از نصب اپلیکیشن توزینو قادر خواهید بود  درخواست طراحی تراکت، کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور و… را در اپلیکیشن ثبت کنید.
برای سهولت استفاده از خدمات توزینو این امکان فراهم شده است تا کاربران به صورت تلفنی درخواست خود را ثبت کنند.
بعد از مشخص شدن جزئیات و محتوای طراحی، تیم طراحان توزینو کار طراحی اوراق تبلیغاتی  را آغاز کرده و از لحظه شروع طراحی با کاربران در تعامل  خواهند بود.
بعد از اتمام کار طراحی ترا
حضرت باب الحوائج ابوالفضل العبّاس (علیه السلام) فرزند
برومند اول پیشوای شیعیان حضرت امام علی (ع) و امّ‌البنین (س)، در روز
چهارم شعبان سال ۲۶ هجری قمری در مدینه منوره چشم به جهان گشود.
مادرش فاطمه دختر حزام بن خالد از قبیله کلاب بود که نیاکانش همه از دلیرمردان عرب، و در شجاعت و دلیری مشهور بودند.
امام علی (ع)، ۱۰ سال پس از وفات حضرت فاطمه زهرا (س) با امّ البنین ازدواج
کرد. این بانوی مکرمه، سرپرستى فرزندان حضرت زهرا (س) را بر عهده گرفت و
آنان را ح
 جشن هرساله میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) جانباز کربلا در منزل خادم اباالفضل مرحوم حاج یوسف حبیبی

وبسایت اخبار روستای یل آباد 
www.yalabad.blog.ir
████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
معرفی تراکت به عنوان عامل اصلی فروش
پیش تر به میزان بسیار زیادی درباره شیوه های چاپ تراکت صجبت کرده ایم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که تراکت عامل اصلی فروش در ایران است.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.شرکت توزینو به عنوان یکی از اصلی ترین شرکت های تبلیغاتی در ایران این افتخار را دارد که به ارائه خدمات در خصوص طراحی تراکت میپردازد.
کم هزینه ترین و در نخستین روش تبلیغات ، تراکت است که در صنایع مختلف تجاری از آن استفاده می شود.
حضرت ابوالفضل نخستین فرزند از چنین بانوى با معرفت و حق شناسى بود. تولد
وى، خانه امام على (ع) و دل مولا را غرق نور و سرور ساخت. حضرت على (ع) در
گوش این نوزاد بسیار خوش منظر و زیبا، اذان و اقامه گفت و او را عبّاس نام نهاد.
عبّاس هم به معناى شیر نیرومند و خشمگین، و هم به معناى عبوس و چهره گرفته است زیرا که ایشان نسبت به ظالمان، چهره‌اى خشمگین داشتند.
در روز هفتم ولادت حضرت عباس (ع) هم گوسفندى را به عنوان عقیقه ذبح و گوشت آن را در بین فقرا تقسیم کردند.

میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) یادآور حماسه آفرینی پاسداران اسلام، حضرت ابوالفضل (ع) تجدید خاطره رشادت های جانبازان عزیز و امام سجاد (ع) سید الساجدین یادآور دعاهای مردان نیک خدا در فراق معبود بر همگان مبارک باد.

"حس خوب یعنی سودا"
روزی که قرار بود صیغه محرمیت بخوانیم بعد از محرم شدن به اتفاق خانواده‌های‌مان رفتیم یک ‌امام‌زاده زیارت  و بعد هم بیرون امام‌زاده نشستیم با هم صحبت کنیم  من که کنارش نشسته بودم، انگار کر بودم اصلاً هیچی نمی‌شنیدم، اما یادم هست خیلی از رهبر صحبت کردند بعد از عقد از اعتقاداتش گفت و از صحبت کردنش مشخص بود که خیلی طرفدار سرسخت آقاست  شدیداً نسبت به حضرت آقا غیرتی بود همه می‌گفتند «آقا ابوالفضل اصلاً ناراحت نمی‌شود واقعاً کسی ناراحتی آقا
طرح تراکت هدیه بمناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع)
اندازه:5906*5906
فرمت فایل:psd
حجم:16.6 مگابایت
این فایل فشرده شده و حجم فایل فشرده شده 3.6 مگابایت میباشد.
برای

دریافت فایل
دریافت
شهید مدافع حرم «ابوالفضل مرادی» فرزند غلامعلی از لشکر فاطمیون، در منطقه حلب و در تاریخ بیستم مرداد 1395 توسط تکفیرهای داعش اسیر و سپس به شهادت رسید. نقل از یکی از همرزمان شهید ابوالفضل مدتی که در خط مقدم مشغول نبرد با تکفیری‌ها بود، هرگز شیفت خود را ترک نمی‌کرد و علی رغم اصرار همرزمانش که جهت استراحت به عقب برگردد، اصرار بر ماندن و دفاع داشت.
شهید مدافع حرم ابوالفضل مرادی
@Modafeaneharaam
 مسجد حضرت ابوالفضل مجاور
مهمانسرای فعلی حضرت ابوالفضل واقع در خیابان شهدا است. این مسجد کوچک را سابقاَ
مسجد «حاج علی اکبر» می نامیدند و علت آن به سبب متولی آن حاج علی اکبر بوده است
(حاج علی اکبر سر سلسله خاندان اخوان اقبالی و محمدخانی است) بنابر مشهور مسجد فوق
را بانویی نیکوکار به نام «منوّر خانم» احداث نموده است. در ضلع شرقی مسجد  (ورودی زنانه ) سنگ قبر این بانوی نیکوکار بر
دیوار نصب است. بر لوح قبر ایشان چنین نقر شده است:
 « فی
تاریخ وفات مر
طرح تراکت هدیه بمناسبت میلاد امام علی (علیه السلام)
بدلیل آپلود نشدن فایل tiff برای دریافت این فرمت فایل به اکانت های تلگرامی ادمین مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید.
توجه:تمامی اسامی و اطلاعات طرح به صورت نمونه نوشته شده اند.
این لطف خدا بود که ابوالفضل نسبت به بقیه همسن و سال‌هایش متفاوت باشد. مادرش زمان برادر بزرگ‌ترش مریض احوال بود و شاید هنگام شیردادن به آنها دقت نداشت اما برای ابوالفضل همیشه باوضو شیر می‌داد. به نظر خودم شیر دادن با وضو به بچه تأثیر بسیار زیادی در رفتار و روحیات او دارد شهید بدون وضو از خانه خارج نمی‌شد  به دوستانش هم خواندن قرآن و نماز_شب را بسیار توصیه می‌کرد.
شهید ابوالفضل راه چمنی شهید مدافع حرم ن
@zakhmiyan_eshgh
نمونه #تراکت تبلیغاتی
قیمت:10000 تومان⏰حداکثر زمان آماده سازی:دو روزجهت سفارش طرح به اکانت های تلگرامی مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

برای
نمونه #تراکت تبلیغاتی
قیمت:5000 تومان⏰حداکثر زمان آماده سازی:دو روزجهت سفارش طرح به اکانت های تلگرامی مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

برای
انتخابات شورای دانش آموزی آموزشگاه ابتدایی پیام کران در تاریخ یکم آبان در محمل آموزشگاه برگزار گردید.
نتایج شمارش آراء به شرح ذیل است:

1-ابوالفضل امامی  ................. 42 رای
2-مهدی مردانی .................... 35 رای
3-علی اصغر سلیمانی ............ 31 رای
4-امیر محمد باقری ................. 27 رای
5-ابوالفضل شمس  ................ 22 رای

همچنین محمد مهدی شمس و حمید تیموری به عنوان اعضای علی البدل انتخاب گردیدند.
پدرم نشسته است و کروکیِ کربلا و نجف را برایم می‌کشد، اما انگار روضه می‌خواند:
این جا محرابِ امام علی است و این جا هم جایی که نافله‌هایش را می‌خواند.
این جا هم عمودی است که برای اولین بار حرم حضرت ابوالفضل دیده می‌شود.
شب بروید و توی صحنِ فاطمه زهرا بخوابید.
قبر هانی و مسلم هم توی کوفه قبل از مسجد سهله است.
عراقی‌ها خیلی دوست دارند مقام درست کنند و مثلا می‌گویند این جا، جایی است که دستِ راست حضرت ابوالفضل جدا شده.
نمی‌توانم تحمل کنم، به اتا
پدرم نشسته است و کروکیِ کربلا و نجف را برایم می‌کشد، اما انگار روضه می‌خواند:
این جا محرابِ امام علی است و این جا هم جایی که نافله‌هایش را می‌خواند.
این جا هم عمودی است که برای اولین بار حرم حضرت ابوالفضل دیده می‌شود.
شب بروید و توی صحنِ فاطمه زهرا بخوابید.
قبر هانی و مسلم هم توی کوفه قبل از مسجد سهله است.
عراقی‌ها خیلی دوست دارند مقام درست کنند و مثلا می‌گویند این جا، جایی است که دستِ راست حضرت ابوالفضل جدا شده.
نمی‌توانم تحمل کنم، به اتا
به نام پروردگار زیبایی 
با سلام و عرض ادب خدمت بزرگواران خانواده ی برتر ، با آرزوی قبولی عزاداری های خالصانه شما ، امروز قصدم معرفی کتاب سقایِ آب و ادب است. 
این کتاب، کتابی عاشقانه در توصیف حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام، سقای عطشان، با قلم زیبا و فصیح نویسنده ی خوب کشورمان سید مهدی شجاعی است. کتابی که در دست بنده هست چاپ هفتم و مربوط به سال ۹۰ از انتشارات نیستان می باشد.
توصیفی دیگر نمی کنم، تنها بخشی از کتاب که شامل گفت و گوی امام حسین ع
امروزه با گسترش صنعت چاپ، بسیاری از کسب‌وکارها از انواع روش‌های تبلیغات چاپی جهت معرفی و برندینگ محصولات یا خدمات استفاده می‌کنند که می‌توان به مهمترین آنها یعنی بروشور و تراکت اشاره کرد.
تراکت (flyer) برای معرفی محصولات یا خدمات و انتقال پیام تبلیغاتی به مخاطب مورد استفاده قرار می‌گیرد ومعمولاً در اندازه و سایز کوچکتری نسبت به بروشور طراحی شده و در اماکن عمومی توزیع می‌گردد.
تفاوت در اندازه و سایزتراکت و بروشور تفاوت چشمگیری در اندازه
پخش تراکت و توزیع اوراق تبلیغاتی : شرکت پخش تراکت ماندگار با سابقه نزدیک به یک دهه فعالیت موفقیت آمیز به عنوان حرفه ای ترین شرکت تبلیغاتی در زمینه های تجاری و تبلیغاتی تمام توان خود را برای خدمات رسانی به کار گرفته است .
Www.Manp.ir
.:. کلیه ی خدمات زیر نظر تیم نظارتی شرکت ماندگار انجام میشود .:.

انواع خدمات شرکت پخش ماندگار 
۱: پخش حرفه ای تراکت
پخش تراکت چسبان
پخش تراکت مویرگی
پخش تراکت مردمی (دادزن)
پخش تراکت چسبان به زمین
پخش تراکت در نایلو
طرح لایه باز تراکت لوازم آرایشی
دانلود طرح لایه باز تراکت لوازم آرایشی. این طرح با فتوشاپ طراحی شده است و به راحتی می توانید متن مورد نظر خودرا به جای متن های مورد استفاده به کار ببرید شامل یک فایل psd و لایه باز می باشد مشخصات فایل: رزولیشن 300 حالت cmyk دارای 1 فایل psd دارای کیفیت 300 و بالا *برنامه های مورد نیاز برای ...
به جهت فراهم آورده شدن نیاز بیشتر مشتریان و همکاران عزیز با راه اندازی فرم های ۶ ساعته کارت ویزیت و تراکت  و ۲۴ ساعته در زمینه چاپ تراکت فوری در فرم های ۲۰۰۰ عددی در سایزهای A5 , A4 و A6 بصورت فوری و با کاغذهای تحریر ۸۰ گرم و گلاسه ۱۳۵ گرم نیز راه اندازی شده است و قابل ذکر می باشد به جهت نظم بیشتر در این فرم ها تمامی کارهای افست تراکتی و سربرگ در سایزهای غیر دقیق و در تیراژ های ۲۰۰۰ عددی قابل ارایه می باشد .

فرم های ارایه شده چاپ تراکت تحریر در فرم
دانلود اهنگ زن نمیخوام ابوالفضل اسماعیلی

متن اهنگ ای ننه مو دیگه زن نمیخوام
دانلود اهنگ ننه مو زن میخوام

دانلود موزیک ویدیو زن نمیخوام ابوالفضل اسماعیلی

اهنگ ای ننه ای ننه مو دیگه زن نمیخوام
آهنگ مشهدی یره موره ول نکن
دانلود آهنگ دل دل نکن از ابوالفضل اسماعیلی
آهنگ زن نمی خوام
چاپ تراکت فوری | چاپ تراکت سریع و یکروزه 
چاپ یکروزه انواع تراکت یکرو گلاسه ، چاپ دورو گلاسه ، چاپ تحریر یکرو و  دورو 
خیلی وقت ها شده با عدم زمانبندی مناسب یا فوریت های کاری نیاز به بروشور تبلبغاتی یا کارت ویزیت فوری رو داشته باشید که عموما تو هر کاری و انجام اون  کار حداقل های رو باید در نظر گرفت که حداقل زمان معمول تو کار های چاپی دو روز و یا بیشتر هستش که این فرایند یک فرایند معمول و رو روال محسوب میشه با همین منظور و صرف برطرف کردن این نگرا
ماه شعبان ماه دعا و مناجات با خداست. ماه تهذیب و آمادگی برای ورود به
رمضان است. اعمال و دعاهای فراوانی در این ماه وارد شده است. تولد امام
حسین، امام سجاد، حضرت ابوالفضل و حضرت مهدی علیهم السلام در این ماه واقع
شده است. مناجات شعبانیه از مهمترین دعاهای این ماه است. مناجاتی که در ماه
شعبان هست و من در نظر ندارم که در هیچ یک از ادعیه گفته شده باشد که
ادعیه مال همه ائمه است؛ این دعای شعبان، مناجات شعبان، مناجات همه ائمه
است و در این، مسائل بسیار
به حضرت رقیه، ناله هیچ طفلی در نیاد... ▪️به حنجر تیر خورده علی اصغر، همه دردها درمان‌ شه...▪️به بدن پاره‌ پاره علی اکبر، هیچ پدر و مادری داغ فرزند نبینه...▪️به ناامیدی ابوالفضل، هیچ امیدی در این روزها ناامید نشه... ▪️به غنچه زیبا قاسم، هیچ جوانی ناکام نشه...▪️به لب عطشان حسین، همه حاجت به خیر روا بشن....▪️به اسیری اهل بیت حسین، هیچکی سر دو راهی نمونن جز بین الحرمین..آمین یارب العالمین...
تراکت یک برگه تبلیغاتی می
باشد که صاحبان مشاغل کوچک و یا بزرگ می توانند خدمات و یا محصولات قابل ارائه خود
را در آن معرفی کرده و به صورت مستقیم به دست مخاطبان خود برساند. این نوع تبلیغ یکی از ارزانترین و همچنین پرکاربردترین نوع تبلیغات از نوع
مستقیم می باشد.

فواید استفاده از تراکت :
1 – شما می تواید مخاطب اصلی خود را بدون هیچ
واسطه ای هدف قرار داده و خدمات خود را معرفی کنید.
2 – اطلاع رسانی آسان و سریع با استفاده از یک
جمله کلیدی و معرفی خدمات خ
نظرسنجی درباره ابوالفضل حصارکی

با عرض سلام ویژه خدمت همه حاضرین در سایت

در این بخش قصد داریم جهت همفکری و کمک به جامعه موفقیت و کسب و کار ایران ، با هم گفتگو کنیم .

اگر تجربه ی همکاری یا آشنایی با ابوالفضل حصارکی یا مجموعه میلیاردرهای خودساخته  دارید  لطفا بیان کنید .

منسجم و یکجا بودن نظرات همه عزیزان در قسمت نظرات همین مطلب میتواند کمک شایانی به دوستانی که تازه با این مجموعه آشنا شده اند ، بکند .

از مشارکت و همفکری همه دوستان متشکری
 چاپ آنلاین تراکت

تراکت یکی از ابزارهای تبلیغاتی مهم است که بدلیل هزینه پایین چاپ به شدت مورد توجه کسب و کارها است .
معمولا از تراکت ها برای اطلاع رسانی های فوری استفاده می کنند. از موارد استفاده تراکت می توان به اطلاع رسانی شروع به کار یک فروشگاه یا مجموعه کاری، ثبت نام برای آموزشگاه یا همایش در زمان محدود، شرکت در یک رویداد خاص فرهنگی، هنری، سیاسی و یا هر چیز دیگری که نیاز به خبر دادن فوری و در زمان محدود داشته باشند.
محتوای تراکت
همانطور
چاپ تراکت ارزان یک اصل در معرفی سازمان یا نهاد های مختلف به حساب می آید و از قدیم از چاپ تراکت بیشتر برای شناخته شدن و معرفی یک سازمان به آحاد جامعه مورد استفاده قرار میگرفت. در حال حاضر این سیستم تبلیغاتی هم هنوز در بین مردم از محبوبیت بسیار بالایی برخورد دار است و از این شیوه تبلیغاتی برای معرفی سازمان خود بکار میگیرند.
در حال حاضر سیستم های جدید چاپی بهمراه برش های خاص و در نهایت طرح های جذاب و خاص سبب جذابیت هرچه بیشتر تراکت ها شده است.
م

مسابقات کشوری کیوکوشین کاراته 8 شهریور ماه. استان های شرکت کننده : اصفهان, ایلام, البرز, آذربایجان غربی, آذربایجان شرقی, بوشهر, زنجان, تهران, خوزستان, چهارمحال و بختیاری, خراسان رضوی, خراسان شمالی, فارس,سمنان, کردستان, کرمانشاه, گیلان, لرستان, مرکزی, مازندران, هرمزگان, همدان و یزد. در این مسابقات 849شرکت کننده در رشته کومیته و 269 شرکت کننده در رشته کاتا به رقابت پرداختند . نمایندگان خوزستان از شهرستان شوش : در بخش کاتا خوزستان تنها ۳ نماینده داشت
نمونه #تراکت تبلیغاتی
قیمت:13000 تومان⏰حداکثر زمان آماده سازی:دو روزجهت سفارش طرح به اکانت های تلگرامی مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

برای
تراکت یک برگه تبلیغاتی می
باشد که صاحبان مشاغل کوچک و یا بزرگ می توانند خدمات و یا محصولات قابل ارائه خود
را در آن معرفی کرده و به صورت مستقیم به دست مخاطبان خود برساند. این نوع تبلیغ یکی از ارزانترین و همچنین پرکاربردترین نوع تبلیغات از نوع
مستقیم می باشد.

فواید استفاده از تراکت :
1 – شما می تواید مخاطب اصلی خود را بدون هیچ
واسطه ای هدف قرار داده و خدمات خود را معرفی کنید.
2 – اطلاع رسانی آسان و سریع با استفاده از یک
جمله کلیدی و معرفی خدمات خ
اسوه خوب بصیرت حضرت عبدالعظیم/همره ناب ولایت حضرت عبدالعظیم/اوزنسل مجتبی ویاوربراهل بیت/سیره اش باشد فتوت حضرت عبدالعظیم/حافظ اسلام وقرآن عالم درروزگار/رادمرد باشجاعت حضرت عبدالعظیم/عرضه کرده برامامش دین وایمان وهدف/شدفدایی امامت حضرت عبدالعظیم/ازقدومش کشورما شد مصفا وشریف/آن حریمش شدزیارت حضرت عبدالعظیم/کربلای کشورما بارگاه انورش/اوامید در شفاعت حضرت عبدالعظیم/زائرش صاحب زمان ورهبری وامتش/گشته است الگوی امت حضرت عبدالعظیم/
با توجه به سوالات مکرر مشتریان گرامی درباره سایز انواع کاغذ ها در تصویر زیر سایز انواع کاغذ سری A آورده شده اشت.
جهت تبادر بهتر ذهن شما مشتریان گرامی مقیاس در نظر گرفته شده در زیر تصویر خودکار بیک در سایز واقعی می باشد.

انواع سایز کاغذ سری A به ترتیب از بزرگ به کوچک به همراه کاربرد آنها:
A0: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A1)
A1: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A2)
A2: بهترین سایز چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A3)
A3: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A4)
A4: ب
فرزندم:
در کتاب مقتل شیخ عباس قمی (نفس المهموم) با ترجمه علامه شعرانی (دمع السجوم) که یک کتاب مقتل تحقیقی است و میتوان گفت جمع تمام کتب مقتل است میخواندم که به نقل از شیخ مفید و طبرسی میگفت در عصر عاشورا چون عطش بر امام حسین علیه سلام مستولی شد به سمت شریعه فرات حرکت کردند و حضرت ابوالفضل علیه سلام به تبعیت از مولای خود نیز آهنگ شریعه فرات کردند تا دشمن بین امام حسین علیه سلام و حضرت ابوالفضل علیه سلام جدایی انداخت و حضرت ابوالفضل در محاصره قرا
مراسم تاسوعای حسینی حیات عزادارن حضرت ابوالفضل علیه السلام
سال 1396
سینه زنی شب تاسوعا در حسینیه
مداح: آقای محمد چاپاری
 دریافت فایل صوتی (ساقی عطشان)
سینه زنی روز تاسوعا
مداح: آقای حسین فرزانه
دریافت فایل صوتی (نهر اوسته خسته قارداش ...)
سینه زنی روز تاسوعا
مداح: آقای صاحبعلی مقدم زاده در مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام
دریافت فایل صوتی (شه مشکل گشاسن امیر کربلاسن...)

دانلود آهنگ جدید ابوالفضل خیری روانی
Download New Music Abolfazl Kheyri ravani
آهنگ جدید ابوالفضل خیری بنام روانی
داره بارون میزنه نم نم خیابونها چه سردن
دارم از اون کوچه رد میشم که تو رو توش 

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ روانی

آهنگ های ابوالفضل خیری
کارت ویزیت
طراحی و چاپ کارت ویزیت / تراکت / لیبل /سربرگ / پاکت نامه / ست اداری /فاکتوردر شیراز و تهران
همواره سعی ما بر این است که با استفاده از تکنولوژی روز و مدرن ، بهترین راهکارها را جهت راحتی هر چه بیشتر مشتریان ارائه دهیم . در این راستا اقدام به راه اندازی وب سایت سفارش آنلاین طراحی و چاپ کارت ویزیت ، تراکت ، لیبل ، سربرگ ، پاکت نامه ، ست اداری ، فاکتور و ... در تهران ، شیراز و جنوب کشور نموده ایم .
در این وب سایت به راحتی می توانید موضوع کاری خود
طرح تراکت هدیه بمناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع)
اندازه:1200*1800
حجم:67.3 مگابایت
این فایل فشرده شده و حجم فایل فشرده شده 17.6 مگابایت میباشد.
برای
دریافت فایل tiff  ****************************************************************************************************دریافت
بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از علما ماجرای ملاقات خود را در حرم حسینی اینگونه نقل می کند: امام زمان علیه السلام که جانم به قربانش را دیدم که خطاب به سیدالشهداء علیه السلام می فرمود: "شما درکربلا تنها ماندید٬ من هم دراین زمان تنها مانده ام!" در اینجا آن حضرت توجه خاصی به من نمود و فرمود: زیارت عاشورا را بخوان٬ من می خواستم زیارت عاشورا بخوانم ناگهان به جای زیارت عاشورا به طور ناخودآگاه شروع به گریه کردم آن حضرت خودشان مشغول خواندن زیارت شدند و
نام شریف آن بزرگوار فاطمه و مشهورترین لقب آن حضرت، «معصومه» است. پدر بزرگوارش امام هفتم شیعیان حضرت موسى بن جعفر (ع) و مادر مکرمه اش حضرت نجمه خاتون (س) است . آن بانو مادر امام هشتم نیز هست .لذا حضرت معصومه (س) با حضرت رضا (ع) از یک مادر هستند.
ادامه مطلب
با کیفیت ترین و جامع ترین خلاصه کتاب بایسته های حقوق اساسی نوشته دکتر سید ابوالفضل قاضی شریعت پناهیpdf خلاصه کتاب بایسته های حقوق اساسی قاضی
این فایل، خلاصه کامل کتاب بایسته های حقوق اساسی نوشته دکتر سید ابوالفضل قاضی شریعت پناهی pdf است که مطالب این کتاب را به بیان زیر در حجم ۷۵ صفحه به بیان زیر خلاصه کرده است.دانلود خلاصه کتاب بایسته های حقوق اساسیpdfخلاصه کتاب بایسته های حقوق اساسیتالیف دکتر سید ابوالفضل قاضی شریعت پناهیخلاصه حقوق اساسی ب
دامنۀ عترت

7162

به قلم دامنه: به‌ نام خدا. فلکه فکرت (۷) نفوذ فراخ یک نام میان ایرانیان. به‌ نام خدا. سلام. وِردِ زبان ایرانیان شد. سُفره‌ی نذری خانواده‌های مذهبی شد. شعار پشت شیشه‌ی ماشین‌ها شد. در ضرب‌المثل نماد شد. در قسم خط قرمز سوگندها شد. در وفا نمونه شد و در التجا (=پناه‌بُردن)، باب‌ حاجت‌ها. یعنی حضرت ابوالفضل سلام الله علیه.

حرم ابوالفضل (س) بازنشر دامنه
یکی‌یکی می‌گویم:
۱. دوستی دارم به اسم حسین شمس از جیرفت کرمان. سال‌ها پیش می

سالروز رحلت حضرت ام‌البنین سلام‌الله‌علیها
همسر شهید محراب مولی‌الموحدین امیرالمؤمنین حضرت امام علی علیه‌السلام
مادر چهار شهید کربلا به ویژه حضرت ابوالفضل العباس علیه‌السّلام علمدار کربلا
و روز تکریم مادران و همسران بزرگوار شهدا گرامی باد 
چاپ رنگی انواع تراکت ، پوستر ، سربرگ و پاکت نامه
بر روی انواع کاغذ تحریر 80 ، 100 ، 120 ، 140 گرم
و انواع کاغذ گلاسه 135 ، 170 گرم و کاغذ کرافت 80 گرم (کاهی) 
با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت
در چاپ و تبلیغات نارنجی
تحویل کارها 7 روزه و درب محل کار شما مشتریان عزیز می باشد
امکان چاپ و تحویل 48 ساعته نیز وجود دارد

دریافت سفارش، طراحی و تحویل درب محل کار شما
فقط با یک تماس 09362009518
ساعت کار از 6 صبح تا 1 شب

برای اطلاع از قیمت محصولات به پیج اینستاگرام ما سر
سومین خورشیدایران حضرت شاه چراغ/بارگاه اوگلستان حضرت شاه چراغ/ازتباراهل بیت ونسل پاک موسوی/چشمه ای براهل ایمان حضرت شاه چراغ/علم وتقوا و کمالش اسوه ای برشیعیان/شد حریمش نورباران حضرت شاه چراغ/داده برشیراز ومردم گوهر احسان خود/اوپناه بر غریبان حضرت شاه چراغ/گنبدنورانی او ملجاءاهل دل است/زمزم برلطف و عرفان حضرت شاه چراغ/اوبرادر بر رضا وحضرت معصومه بود/گشته است محبوب رحمان حضرت شاه چراغ/کشورماازوجودش غرق در آرامش است/زائرش مهدی دوران حضرت
بسم الله الرحمن الرحیم
سالروز ولادت حضرت ابوالفضل(علیه السلام)
حضرت ابوالفضل العباس نخستین فرزند از ازدواج حضرت امیر المؤمنین على(علیه السلام) و ام البنین بود ایشان در روز چهارم شعبان سال 26 هجرى در مدینه چشم به جهان گشودند.
قضیه ازدوادج مادر مکرمه اش ام البنین با حضرت على(علیه السلام) بدین گونه بود که پس از شهادت حضرت زهرا(علیها السلام) على(علیه السلام) برادرش عقیل که در علم نسب شناسى آگاهى کامل د
دامنۀ عترت

7162

به قلم دامنه: به‌ نام خدا. فلکه فکرت (۷) نفوذ فراخ یک نام میان ایرانیان. به‌ نام خدا. سلام. وِردِ زبان ایرانیان شد. سُفره‌ی نذری خانواده‌های مذهبی شد. شعار پشت شیشه‌ی ماشین‌ها شد. در ضرب‌المثل نماد شد. در قسم خط قرمز سوگندها شد. در وفا نمونه شد و در التجا (=پناه‌بُردن)، باب‌ حاجت‌ها. یعنی حضرت ابوالفضل سلام الله علیه.

حرم ابوالفضل (س) بازنشر دامنه
یکی‌یکی می‌گویم:
۱. دوستی دارم به اسم حسین شمس از جیرفت کرمان. سال‌ها پیش می
باسلام به اطلاع دوستان می رساند که دانش آموزان پایه هشتم که روز جمعه مورخ 98/02/06 راس ساعت 08:30 در محل برگزاری آزمون حاضر شوند به شرح ذیل می باشد.
1- حسین رحیمی
2- امیررضا بیرانوند
3- امیرحسین رحیمی
4- امیررضا مومن زاده
5-حسین نیکنام
6-حسین رسولی
7- علی حسن پور
8-ابوالفضل اسکندری
9-امیر رستمی نژاد
10-امیرحسین دولتشاهی
11-مهدی قائدرحمتی
12-حسین نبوی
13-محمدمهدی میرزایی
14-ابوالفضل اسدی
15-امیرمحمد مومن زاده
روز جمعه راس ساعت 08:15 در مسجد امیرالمومنین ع شهرست
با توجه به سوالات مکرر مشتریان گرامی درباره سایز انواع کاغذ ها در تصویر زیر سایز انواع کاغذ سری A آورده شده اشت.
جهت تبادر بهتر ذهن شما مشتریان گرامی مقیاس در نظر گرفته شده در زیر تصویر خودکار بیک در سایز واقعی می باشد.

انواع سایز کاغذ سری A به ترتیب از بزرگ به کوچک به همراه کاربرد آنها:
A0: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A1)
A1: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A2)
A2: بهترین سایز چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A3)
A3: مناسب چاپ پوستر (ابعاد دو برابر A4)
A4: ب
...گروه تبلیغاتی نبض.@nabz_co@nabz_co@nabz_co.طراحی و چاپ:* کارت ویزیت، بروشور، تراکت، سربرگ، کاتالوگ، پوستر، فاکتور و ....* بنر، فلکس، مش، استیکر و ....*چاپ روی اجسام، لیوان، لباس، خودکار، تقویم و ....* خدمات پلات، لمینت، صحافی و ....* خدمات برش لیزری، حکاکی رو اجسام، ساخت تندیس و ....* تایپ و تکثیر اعلامیه، جزوات درسی و ....* ساخت انواع تابلو: ساده، فلکسی، چنلیوم، LED و ....«هزینه طراحی رایگان».«سفارشات به صورت غیر حضوری پذیرفته می‌شود»..@nabz_co@nabz_co@nabz_co..کرمانشاه، بلو
نمونه #تراکت تبلیغاتی
قیمت:11000تومان⏰حداکثر زمان آماده سازی:دو روزجهت سفارش طرح به اکانت های تلگرامی مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

برای
دوچشمان اشک میریزدبرای حضرت باقر/جهان طوفانی غم در رثای حضرت باقر/امام پنجم شیعه نشان مصطفی دارد/به ماالطاف حق داده خدای حضرت باقر/شکافدعلم و دانشها برای عزت قرآن/ولایت برکتش باشدعطای حضرت باقر/ز نسل حیدروزهرا امام پنجمین باشد/پیام کربلا گشته ندای حضرت باقر/به زهرکین یک دشمن شده مسموم جان او/عنایات خداوندی رضای حضرت باقر/بقیع حضرت ایشان چقدرمظلوم گردیده/بدون زائری اینک فدای حضرت باقر/شده از افتخارات ومدال شیعیان مولا/تمام عاشقان اوگدای
نمونه #تراکت تبلیغاتی قیمت:10000تومان⏰حداکثر زمان آماده سازی:دو روزجهت سفارش طرح به اکانت های تلگرامی مراجعه فرمایید. Price: $ 10,000Maximum preparation time: two daysTo order a plan go to telegram accounts
sardar_vatan@
novinshop1020@

برای دریافت اطلاعات این طرح روی عکس طرح کلیک کنید و یا برای اطلاعات کامل تر و پاسخ به سوالات شما به اکانت ادمین های ما در اینستاگرام و تلگرام مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ویژه برنامه ای توسط کمیته کتابخانه شورای دانش آموزی اجرا شد و نمایشگاه کتاب در این هفته برپاشد و تراکت و طرح درخت تهیه و در سالن نصب گردید و از این تاریخ به بعد طرح کتابخانه باز و طرح آشتی با کتاب به اجرا در آمد
استاد سید محمّدمهدی میرباقری:

«قمر بنی‌هاشم حضرت ابوالفضل(سلام ‌الله علیه)، سرآمد همه کسانی بودند که از روی بصیرت و درایت به امام حسین(علیه السلام) پیوستند.
اگر همه مقاتل را بگردید، یک‌جا نمی‌یابید که مورخان نقل کرده‌اند که حضرت پیشنهادی به امام(علیه السلام) داده باشند که مثلاً بروید یا نروید! جنگ کنید یا نکنید! زن و بچه با خودتان ببرید یا نبرید! 
کاملاً می‌دانند که سیّدالشّهدا(علیه السلام) موعظه لازم ندارند و اگر انسان می‌خواهد بهره ب
خلاصه درس تربیت بدنی عمومی 1 با جزوه و نمونه سوال فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 89حجم فایل: 7795قیمت: 6000 تومانبخشی از متن:جزوه و خلاصه درس تربیت بدنی عمومی 1 همراه با 330 عدد از نمونه سوالات سال های 90 تا 96 و بر اساس کتاب آقای ابوالفضل فراهانی درس عمومی پیام نور با فرمت pdfجزوه و خلاصه درس تربیت بدنی عمومی 1 بر اساس کتاب ابوالفضل فراهانیمنبع عمومی پیام نورشامل 35 صفحه با فرمت پی دی اف pdfبه همراه 54 صفحه جمعا 330 عدد نمونه سوالات سال
فرزندم مشکلی داشت که باید حتما عمل میشد و به هر کس که میگفتم پول نیاز دارم کسی نتونست کمکی بهم بکنه. خیلی دلم گرفته بود. صبح ابوالفضل را دیدم، گفت: چی شده خیلی ناراحتی؟! جریان مشکلم را برایش تعریف کردم گفت :توکلت به خدا باشه حل میشه... بعد ازظهر شهید بزرگوار تماس گرفت گفت پول جور شده...الان که میبینم فرزندم در سلامتی کامل هستش، متوجه شدم که شهدا همینطوری شهید نشدن، اونا ویژگیهای خاصی از جمله بخشندگی و دل رئوف داشتن و خداوند به دل پاکشون نگاه میک
نمی دونم چه حکمتی هست که اعتقادِ شدیدی به از هر دست بدی از همون دست می گیری دارم. شاید دلیلش این باشه که بعد از هر اتفاقی، خیلی زود اتفاقات مشابهی میفته که اعتقادمو به این ضرب المثل قوی تر می کنه. مثلا کافیه که یه ماشین یهو از تو پارک بزنه بیرون و من براش بوق بزنم، قشنگ تو خیابونِ بعدی که ماشین رو پارک می کنم و بعد از انجام دادن کارم قصدِ بیرون اومدن از پارک رو دارم یه ماشین دیگه بوق زنان از کنارم رد می شه.
مثال زیاد هست و آخریش همین چندروز اخیر ر
این پاورپوینت در 22 اسلاید به شکل منحصر به فرد و زیبا طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از مشخصات فردی حضرت داود،حضرت داود در اسلام،داستانی از حضرت داود در قرآن،نزول وحی و کتاب حضرت داود، لغزش درقضاوت و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد حضرت داوود در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
جهت دانلود فایل کلیک کنید
ولادت حضرت رقیه در سال 98 از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ولادت حضرت رقیه س در سال 97 و 98 چه روزی است؟
تاریخ زاده حضرت رقیه در سال ۹۷ بر سازمان اسناد و منابعی که در مقاله تحت آموزش شده است حضرت رقیه در سال 57 هجری قمری زاده شدند درباره تاریخ. طبع جلت اسمائه؛ آنچه از تاریخ بر مى آید این است که حضرت رقیه علیها السلام بین واحد زمان ( 57 و 58 ه ق فرق مدینه منوره زاده شد و وفاتش فرق شهر صفر 61 هجرى 1 فرق دمشق 98 Must include 98.
ادامه مطلب
sardar_vatan@
novinshop1020@

برای
گریه کن بهرتقی روز عزای حضرت است/شیعه دائم افتخارش درولای حضرت است/اوجواداهل بیت و آشنای انبیاء/دین ما درسربلندی از صفای حضرت است/اوبود فرزند والابر امام دین رضا/کاظمینش معدنی بهرعطای حضرت است/همسرش مسموم کرده آن امام شیعیان/اشکها جاری چوزمزم از برای حضرت است/داغ جانسوز ولایت مثل عاشوراشده/برکت دنیا وعقبا دررضای حضرت است/میشود درمان درد و گلفشان عاشقی/قلبهاآرامش آن درشفای حضرت است/معدن جودالهی آسمان را اختراست/افتخار شیعانش که گدای حضرت
تراکت‌ها کاغذهای کوچکی هستند که توسط نوشته و تصاویر مختلفی که در آن‌ها چاپ می‌شود، جهت اطلاع رسانی در صنایع گوناگون و معرفی شما و کسب و کارتان به دیگر افراد، مورد استفاده فراوان قرار می‌گیرند.
ادامه مطلب در ۷۰+ نمونه تراکت تبلیغاتی با طراحی خاص

ادامه مطلب
در حال حاضر برخی مشاغل از بازاریابی به روش تراکت استفاده می کنند. چاپ تراکت یک ابزار مفید برای تبلیغات محصولات و خدمات تجاری محسوب می شود. اطلاعات ارائه شده در تراکت مهم ترین عامل تأثیرگذاری بر رفتار مصرف کننده و جذب آنها به خدمات یا محصول شما به حساب می آید. یک تراکت می تواند در سایز های مختلف همچون چاپ تراکت A5 که معمول ترین سایز تراکت برای مصرف کنندگان می باشد و همچنین می توان در سایز های استاندارد دیگر و یا سایز های غیر استاندارد چاپ و
همیشه از زینبیه دمشق می‌گفت و نذری که در حرم حضرت زینب (سلام‌الله‌علیها) کرده و اجابت شده بود تا نام مرا زینب و نام برادرم را ابوالفضل بگذارد؛ ابوالفضل پای نذر مادر ماند و من تمام این اعتقادات را دشمن آزادی می‌دیدم که حتی نامم را به مادرم پس دادم و نازنین شدم. 
سال‌ها بود خدا و دین و مذهب را به بهانه آزادی از یاد برده و حالا در مسیر مبارزه برای همین آزادی، در چاه بی‌انتهایی گرفتار شده بودم که دیگر امید رهایی نبود... 

ادامه داستان در ادامه
بهترین الگوی استکبارستیزی 
 «دشمن را باید ناامید کرد!» به سبک حضرت ابوالفضل العباس. چه شد که شمر با حالت خشم به لشکرش برگشت؟
الگویی برای تحرکات دیپلماتیک «انقلاب در اعتراض به استکبار و عوامل استکبار در ایران به وجود آمده و بر این اساس تشکیل شد، رشد پیدا کرد،‌قوی شد، منطق استکبار را به چالش کشید. (استکبار) نمی‌تواند تحمل کند، مگر وقتی که مأیوس بشود. ملت ایران، جوانان ایران، فعالان ایران، کسانی که به هر دلیلی ولو به دلیل غیر اسلامی به میهن
sardar_vatan@
novinshop1020@

برای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها